Project Details
Categories:
Project Description

Edukacija ir kūrybinės dirbtuvės „Kas gyvena inkilėlyje“

Dauguma savo edukacijų ar kūrybinių dirbtuvių vedu viena arba kartu su knygai, kurią iliustravau, istoriją parašiusiu rašytoju (Kotryna Zyle, Tomu Dirgėla, Mariumi Marcinkevičiumi ar Audrone Meškauskaite). Šis užsiėmimas yra ypatingas, nes edukaciją apie paukščius veda mano labai gera draugė, ornitologė, VDU ŽŪA Miško mokslų katedros doktorantė, dėstytoja Loreta Bisikirskienė. Abiejų meilė paukščiams ir vaikams subrandino idėją sukurti bendrą užsiėmimą paukščių tema. Susitikimo su vaikais metu Loreta pasakoja apie paukščių perėjimo inkile ypatumus, apie inkilų įvairovę, inkilo guolį (lizdą). Kiek laiko trunka padėti kiaušinius? Kaip jie atrodo? Kada išsirita paukščiukai? Kiek sveria? Kaip atrodo? Per kiek laiko užauga ir kada palieka gimtuosius namus? Pasakojimas iliustruojamas gausia vaizdine medžiaga ekrane ir gyvais eksponatais.

Po edukacijos vyksta kūrybinės dirbtuvės, kuriose atliekame dvi užduotis. Pirmoji užduotis yra žaidimas, kurio metu žaismingai vykdydami paprastas piešimo užduotis vaikai ne tik sukuria fantastinius paukščius, bet ir atsipalaiduoja, praplečia vaizduotę bei skaniai pasijuokia. Antroji užduotis yra naujos rūšies paukščio kūrimas koliažo technika. Ši technika leidžia kiekvienam vaikui lengvai sukurti labai gražų rezultatą, kuris užburia ir įkvepia.

Informacija

Trukmė: ~1 val. 30 min. (dvi akademinės valandos)
Dalyvių skaičius: iki 26
Amžius: 0-4 kl. vaikams arba šeimoms.
Priemonės: visas priemones atsivežu, jo įeina į kainą.
Erdvė: patalpa, kurioje būtų projektorius arba kitoks didelis ekranas su garsu, stalai kūrybiniam darbui atlikti.
Kaina: nuo 260 eu (kaina gali kilti priklausomai nuo atstumo iki Jūsų miesto)
Edukacijos, kūrybinių dirbtuvių trukmę, apimtį, erdvę, kainą galima koreguoti pagal individualų susitarimą.

Išrašau sąskaitas per MB „Sauja dangaus“.

Jeigu norite tik edukacijos su ornitologe Loreta (be kūrybinių dirbtuvių), susisiekite su ja asmeniškai loreta.bisikirskiene@gmail.com arba tel. +37061398474

Back to top