Project Details
Categories:
Project Description

Edukacija „Kaip gimsta knyga”

Nuotolinė edukacija „Kaip gimsta knyga”

Tai nepaprasta pamoka, pasakojanti apie knygos gimimą, kokį kelią ji nukeliauja nuo autoriaus iki knygyno, kiek žmonių kiekviename gamybos proceso etape ja rūpinasi. Ypatingas dėmesys skiriamas spaustuvėje vykstantiems procesams, kuriuos labai retai kas būna matęs. Knygos spausdinimo etapai aiškiai ir struktūriškai sudėlioti, iliustruoti nuotraukomis ir video medžiaga.

Trukmė: 45 min. (viena akademinė valanda)
Dalyvių skaičius: iki 50
Amžius: 1-5 kl. vaikams
Jūsų erdvė: patalpa, kurioje būtų ekranas ir kokybiškas garsas.
Kaina: 100 eu

Gyva edukacija „Kaip gimsta knyga”

Tai nepaprasta pamoka, pasakojanti apie knygos gimimą, kokį kelią ji nukeliauja nuo autoriaus iki knygyno, kiek žmonių kiekviename gamybos proceso etape ja rūpinasi. Ypatingas dėmesys skiriamas spaustuvėje vykstantiems procesams, kuriuos labai retai kas būna matęs. Knygos spausdinimo etapai aiškiai ir struktūriškai sudėlioti, iliustruoti nuotraukomis ir video medžiaga. Pasakojimas papildomas gyvais pavyzdžiais iš įvairių spaustuvėje vykstančių procesų (spaustuviniais popieriais, atspausdintais vaizdais, sulanktytais lapais, cinko lakštais, susiųtu knygos bloku, įlaminuotu viršeliu ir kt.). Dalyviai gali ne tik pamatyti, bet ir pačiupinėti, išlankstyti, suskaičiuoti ir taip dar aiškiau suprasti kas kiekviename etape vyksta ir kaip tai atrodo. Pabaigus pasakojimą edukacijos dalyviams užduodu įdomius klausimus iš spaustuvėje nufotografuotų netikėtų epizodų.

Trukmė: 45 min. – 1 val.
Dalyvių skaičius: iki 26
Amžius: 1-5 kl. vaikams arba šeimoms.
Priemonės: visas priemones atsivežu, jo įeina į kainą.
Erdvė: patalpa, kurioje būtų projektorius arba kitoks didelis ekranas su garsu.
Kaina: nuo 170 eu (kaina gali kilti priklausomai nuo atstumo iki Jūsų miesto)

Gyva edukacija „Kaip gimsta knyga” su kūrybinėmis dirbtuvėmis

Tai nepaprasta pamoka, pasakojanti apie knygos gimimą, kokį kelią ji nukeliauja nuo autoriaus iki knygyno, kiek žmonių kiekviename gamybos proceso etape ja rūpinasi. Ypatingas dėmesys skiriamas spaustuvėje vykstantiems procesams, kuriuos labai retai kas būna matęs. Knygos spausdinimo etapai aiškiai ir struktūriškai sudėlioti, iliustruoti nuotraukomis ir video medžiaga. Pasakojimas papildomas gyvais pavyzdžiais iš įvairių spaustuvėje vykstančių procesų (spaustuviniais popieriais, atspausdintais vaizdais, sulanktytais lapais, cinko lakštais, susiųtu knygos bloku, įlaminuotu viršeliu ir kt.). Dalyviai gali ne tik pamatyti, bet ir pačiupinėti, išlankstyti, suskaičiuoti ir taip dar aiškiau suprasti kas kiekviename etape vyksta ir kaip tai atrodo. Pabaigus pasakojimą edukacijos dalyviams užduodu įdomius klausimus iš spaustuvėje nufotografuotų netikėtų epizodų. Po edukacijos su vaikais gaminame A5 formato sąsiuvinį/knygelę. Sulankstome lapus, sudedame juos, išrenkame viršelį, viską susiuvame ir jeigu reikia, apipjauname.

Trukmė: ~1 val. 30 min. (dvi akademinės valandos)
Dalyvių skaičius: iki 26
Amžius: 2-5 kl. vaikams arba šeimoms.
Priemonės: visas priemones atsivežu, jos įeina į kainą.
Erdvė: patalpa, kurioje būtų projektorius arba kitoks didelis ekranas su garsu, stalai kūrybiniam darbui atlikti.
Kaina: nuo 260 eu (kaina gali kilti priklausomai nuo atstumo iki Jūsų miesto)

Edukacijos, kūrybinių dirbtuvių trukmę, apimtį, erdvę, kainą galima koreguoti pagal individualų susitarimą.
Išrašau sąskaitas per MB „Sauja dangaus“.

Back to top