Project Details
Categories:
Date:
2016
ISBN:
9786098142310
Pages:
48
Format:
26 × 25 cm
Publisher:
Tikra Knyga
Project Description

Once upon a time there was a boy who lived in a big city. He had a father, a mother and a tree house. One day a fox appeared in the boy’s life. And when the fox enters your life anything can happen. A sensitive story about friendship, dreams and happiness was written by Evelina Daciūtė and illustrated by Aušra Kiudulaitė. This is a story for every reader since it is centered on something that everyone cares about – happiness.

Foreign sales:
UK, Thames&Hudson (World English Rights)
Korea, Dadam Education
Slovakia, Ikar
China, Anhui Children’s Publishing House

Projekto aprašymas:

Labai džiaugiuosi šios knygos, dideliais žingsniais keliaujančios į pasaulį, pasiekimais. „Laimė yra lapė” autorės yra dvi nuostabios moterys, kūrėjos Evelina Daciūtė (tekstų autorė) ir Aušra Kiudulaitė „(iliustratorė). Dirbti su jomis, sumaketuoti jų knygą buvo milžiniškas malonumas.

Kartą viename parke, namelyje medyje, gyveno šeima: berniukas Povilas, molinius puodus lipdanti mama ir malūnsparnį pilotuojantis tėtis. Šeima turėjo tradiciją: kartu susėsti valgyti bandelių su arbata, tad Povilas kasdien traukdavo į kepyklą. Vieną dieną iš ten grįždamas berniukas pamatė sūpynėse skriejančią lapę ir nuo tada jo gyvenimas jau nebebuvo toks, koks buvęs.

Knyga „Laimė yra lapė“ skirta 5-10 metų vaikams, tačiau joje pasakojama istorija, vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Ši knyga apie tai, kas svarbu kiekvienam – apie dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie laimę.

Laimėjimai Lietuvoje:
2016 m. gražiausios knygos diplomas Vilniaus knygų mugės Meno knygos konkurse,
2016 m. Domicėlės Tarabildienės premija už gražiausią metų knygą (IBBY Lietuvos skyrius)

 

Related Works

Back to top